KONST / Litografier / Färglitografi 15042079
nr 1504 2079
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 145/150, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 50x38cm, yttermått inklusive ram: 74x60cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:12:30
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
21 nov
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér